+48 570 360 920
biuro@biorelaksik.pl
Strona główna
Informacje
O nas
O nas

W  sklepie BioRelaksik priorytetową wartością jest wszechstronne wsparcie zdrowia Twojego organizmu.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:  olejki konopne o pełnym spectrum kannabinoidów, olejki konopne wzbogacone witaminami, susze z konopi, pre-rollsy konopne.
Oferujemy szeroki wachlarz stężeń oraz różne profile kannabinoidowe, dzięki czemu każdy Klient znajdzie produkt odpowiedni  dla swoich potrzeb.
100% zadowolenia Klienta z zakupów, ciągła rozbudowa naszej oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności.

Zdrowie naszych klientów to dla nas najwyższy priorytet.

Full spectrum - pełne spectrum fitoskładników, terpeny, flawonoidy, fenole
Sprzedajemy tylko oryginalne produkty!


 
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja: