+48 570 360 920
biuro@biorelaksik.pl
Strona główna
Informacje
Sprzedaż hurtowa
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Prowadzisz hurtownię, sklep ze zdrową żywnością, konopny, zielarski, z suplementami lub aptekę? Chciałbyś rozszerzyć asortyment o produkty na bazie konopi siewnych?

Co zyskasz współpracując z nami?
  • Zaopatrzenie w produkty konopne najwyższej jakości, opatrzone certyfikatami.
  • Rozszerzenie asortymentu o najlepsze na rynku produkty z najwyższą zawartością  kannabinoidów, o pełnym spectrum działania, z gwarancją stężenia !
  • Elastyczne formy płatności!
  • Kompleksową obsługę i pomoc przy wyborze produktów.
  • Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe.
 
Składanie zamówień hurtowych
Aby dokonywać zakupów hurtowych zarejestruj się w panelu hurtowym klikając  TUTAJ.
Zaznacz opcję "Chcę uzyskać dostęp do zakupów hurtowych", wypełnij formularz załączając pliki z dokumentami potwierdzającymi prowadzenie działalności gospodarczej.
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dostęp do panelu hurtowego gdzie będziesz mieć możliwość składnia zamówień hurtowych.

Zamówienia możesz składać 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami:

Paweł Żmuda
e-mail: pawel.zmuda@medica-group.pl
tel. kom. +48 512 791 412

Jarosław Leończyk
e-mail: jarek.leonczyk@medica-group.pl
tel. kom. +48 519 371 391
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja: